• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість – наші медалісти

1954 р. Дзигівська Марія Порфиріївна - срібна медаль

1954 р. Литвинюк Майя Віталіївна -срібна медаль

1960 р. Бугай Лідія Дмитрівна - срібна медаль

1964 р. Будняк Тетяна Григорівна - золота медаль

1964 р. Войтко Лідія Василівна - срібна медаль

1964 р. Дзигівська Надія Дорофтеївна - срібна медаль

1968 р. Мельник Майя Леонідівна - срібна медаль

1968 р. Чагайда Євген Йосипович - срібна медаль

1976 р. Ступак Галина Василівна - золота медаль

1976 р. Тименюк Галина Василівна - золота медаль

1977 р. Дудник Любов Миколаївна - золота медаль

1982 Р. Ступак Галина Василівна - золота медаль

1985 Р. Рослюк Світлана Василівна - золота медаль

1996 Р. Власова Тетяна Василівна - золота медаль

1996 Р. Орностай Наталія Вікторівна - срібна медаль

1999 Р. Ступак Ірина Іванівна - срібна медаль

2002 р. Кайтанюк Олександр Вікторович - срібна медаль

2003 р. Данько Інна Григорівна - золота медаль

2003 р. Чиж Ольга Вікторівна - золота медаль

2004 р. Кокуца Світлана Вікторівна - срібна медаль

2005 р. Данько Леся Василівна - срібна медаль

2006 р. Кайтанюк Ігор Вікторович - золота медаль

2006 р. Чиж Світлана Вікторівна - золота медаль

2007 р. Фурманчук Світлана Миколаївна - золота медаль

2009 Р. Бугай Наталія Сергіївна - золота медаль

2009 Р. Тисячна Ярослава Сергіївна - золота медаль

2010 Р. Тисячна Яна Юріївна - золота медаль

2011 Р. Тисячна Олена Юріївна - золота медаль

2014 Р. Тисячна Анастасія Василівна - золота медаль

2016 Р. Мазур Антоніна Петрівна - срібна медаль

Ми пишаємося вами

1988 р. Нагірняк Людмила Анатоліївна (свідоцтво з відзнакою)

1990 р. Івахова Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

1990 р. Шевчук Наталя Іванівна (свідоцтво з відзнакою)

1993 р. Кащук Аліса Володимирівна (свідоцтво з відзнакою)

1994 р. Власова Тетяна Василівна (свідоцтво з відзнакою)

1994 р. Орностай Наталія Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

1997 р. Ступак Ірина Іванівна (свідоцтво з відзнакою)

1998 р. Прокопишена Лілія Володимирівна (свідоцтво з відзнакою)

2000 р. Кайтанюк Олександр Вікторович (свідоцтво з відзнакою)

2001 р. Данько Інна Григорівна (свідоцтво з відзнакою)

2001 р. Чиж Ольга Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

2002 р. Кокуца Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

2003 р. Данько Леся Василівна (свідоцтво з відзнакою)

2004 р. Кайтанюк Ігор Вікторович (свідоцтво з відзнакою)

2004 р. Чиж Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

2005 р. Фурманчук Світлана Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)

2007 р. Бугай Наталія Сергіївна (свідоцтво з відзнакою)

2007 р. Тисячна Ярослава Сергіївна (свідоцтво з відзнакою)

2008 р. Тисячна Яна Юріївна (свідоцтво з відзнакою)

2009 р. Плакида Оксана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)

2009 р. Тисячна Олена Юріївна (свідоцтво з відзнакою)

2010 р. Глушицька Тетяна Михайлівна (свідоцтво з відзнакою)

2012 р. Тисячна Анастасія Василівна (свідоцтво з відзнакою)

2014 р. Мазур Антоніна Петрівна (свідоцтво з відзнакою)

2016 р. Марковська Юлія Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)

2017 р. Панібратюк Ірина Ігорівна (свідоцтво з відзнакою)

2017 р. Марковська Тетяна Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадта конкурсів 2013 - 2014 навчальний рік


Мазур Антоніна Петрівна - 1 місце /біологія/; 3 місце /правознавство/ 9 клас
Кулаков Павло Юрійович - 2 місце /економіка/; 2 місце /технології/ 10 клас
Мельник Алла Леонідівна - 3 місце /екологія/ 10 клас
Поліщук Олександр Вікторович - 1 місце /математика/ 10 клас
Копецький Максим Романович - 3 місце /астрономія/; 3 місце /технології/ 10 клас
Тимофійшина Тетяна Ігорівна - 1 місце /фізична культура/ 11 клас
Свінтак Інна Валеріївна - 2 місце /фізична культура/ 10 клас
Первак Вікторія Миколаївна - 1 місце /конкурс ім. Т.Г. Шевченка/; 1 місце /конкурс ім. М.П.Яцика/ 5 клас

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2014 - 2015 навчальний рік

Мазур Антоніна Петрівна - 2 місце /астрономія/; 2 місце /економіка/; 3 місце /конкурс ім. Т.Г.Шевченка/ 10 клас
Мельник Алла Леонідівна - 3 місце /екологія/ 11 клас
Копецький Максим Романович - 2 місце /технології/ 11 клас

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2015 - 2016 навчальний рік

Мазур Антоніна Петрівна - 1 місце /біологія/; 2 місце /екологія/;2 місце/астрономія/ 11 клас
Первак Вікторія Миколаївна - 2 місце /конкурс ім. Т.Г. Шевченка/ 7 клас
Копецький Роман Романович - 3 місце /технології/ 8 клас
Панібратюк Ірина Ігорівна - 3 місце /технології/; 3 місце/астрономія/ 8 клас
Панібратюк Олексій Ігорович - 3 місце /технології/ 11 клас
Тисячний Артем Васильович - 2 місце /технології/ 9 клас
Крамарчук Віталій Володимирович - 2 місце /технології/ 7 клас

Призери предметної олімпіади з біології проведеної Вінницьким національним університетом у 2016 році

Панібратюк Олексій Ігорович- 2 місце /11 клас/
Созанський Михайло Володимирович - 3 місце /11 клас/

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2016 - 2017 навчальний рік

Первак Вікторія Миколаївна - 3 місце /конкурс ім. Т.Г. Шевченка/, 3 місце /історія/ 8 клас

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2017 - 2018 навчальний рік

Крамарчук Віталій Володимирович - 3 місце /те хнології/ 9 клас

Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi

  • Света

    2016-01-05 14:13:18

    Чудово, що ведеться ця сторінка!...