1954 р. Дзигівська Марія Порфиріївна - срібна медаль
1954 р. Литвинюк Майя Віталіївна -срібна медаль
1960 р. Бугай Лідія Дмитрівна - срібна медаль
1964 р. Будняк Тетяна Григорівна - золота медаль
1964 р. Войтко Лідія Василівна - срібна медаль
1964 р. Дзигівська Надія Дорофтеївна - срібна медаль
1968 р. Мельник Майя Леонідівна - срібна медаль
1968 р. Чагайда Євген Йосипович - срібна медаль
1976 р. Ступак Галина Василівна - золота медаль
1976 р. Тименюк Галина Василівна - золота медаль
1977 р. Дудник Любов Миколаївна - золота медаль
1982 Р. Ступак Галина Василівна - золота медаль
1985 Р. Рослюк Світлана Василівна - золота медаль
1996 Р. Власова Тетяна Василівна - золота медаль
1996 Р. Орностай Наталія Вікторівна - срібна медаль
1999 Р. Ступак Ірина Іванівна - срібна медаль
2002 р. Кайтанюк Олександр Вікторович - срібна медаль
2003 р. Данько Інна Григорівна - золота медаль
2003 р. Чиж Ольга Вікторівна - золота медаль
2004 р. Кокуца Світлана Вікторівна - срібна медаль
2005 р. Данько Леся Василівна - срібна медаль
2006 р. Кайтанюк Ігор Вікторович - золота медаль
2006 р. Чиж Світлана Вікторівна - золота медаль
2007 р. Фурманчук Світлана Миколаївна - золота медаль
2009 Р. Бугай Наталія Сергіївна - золота медаль
2009 Р. Тисячна Ярослава Сергіївна - золота медаль
2010 Р. Тисячна Яна Юріївна - золота медаль
2011 Р. Тисячна Олена Юріївна - золота медаль
2014 Р. Тисячна Анастасія Василівна - золота медаль
2016 Р. Мазур Антоніна Петрівна - срібна медаль
1988 р. Нагірняк Людмила Анатоліївна (свідоцтво з відзнакою)
1990 р. Івахова Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
1990 р. Шевчук Наталя Іванівна (свідоцтво з відзнакою)
1993 р. Кащук Аліса Володимирівна (свідоцтво з відзнакою)
1994 р. Власова Тетяна Василівна (свідоцтво з відзнакою)
1994 р. Орностай Наталія Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
1997 р. Ступак Ірина Іванівна (свідоцтво з відзнакою)
1998 р. Прокопишена Лілія Володимирівна (свідоцтво з відзнакою)
2000 р. Кайтанюк Олександр Вікторович (свідоцтво з відзнакою)
2001 р. Данько Інна Григорівна (свідоцтво з відзнакою)
2001 р. Чиж Ольга Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
2002 р. Кокуца Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
2003 р. Данько Леся Василівна (свідоцтво з відзнакою)
2004 р. Кайтанюк Ігор Вікторович (свідоцтво з відзнакою)
2004 р. Чиж Світлана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
2005 р. Фурманчук Світлана Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)
2007 р. Бугай Наталія Сергіївна (свідоцтво з відзнакою)
2007 р. Тисячна Ярослава Сергіївна (свідоцтво з відзнакою)
2008 р. Тисячна Яна Юріївна (свідоцтво з відзнакою)
2009 р. Плакида Оксана Вікторівна (свідоцтво з відзнакою)
2009 р. Тисячна Олена Юріївна (свідоцтво з відзнакою)
2010 р. Глушицька Тетяна Михайлівна (свідоцтво з відзнакою)
2012 р. Тисячна Анастасія Василівна (свідоцтво з відзнакою)
2014 р. Мазур Антоніна Петрівна (свідоцтво з відзнакою)
2016 р. Марковська Юлія Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)
2017 р. Панібратюк Ірина Ігорівна (свідоцтво з відзнакою)
2017 р. Марковська Тетяна Миколаївна (свідоцтво з відзнакою)
Мазур Антоніна Петрівна - 1 місце /біологія/; 3 місце /правознавство/ 9 клас
Панібратюк Олексій Ігорович- 2 місце /11 клас/
Созанський Михайло Володимирович - 3 місце /11 клас/
Света
2016-01-05 14:13:18Чудово, що ведеться ця сторінка!...